1. Anasayfa
 2. Şirket Haberleri

Karizma Koleksiyonu

Karizma Koleksiyonu
Karizma Koleksiyonu

Doğadan Esinlenen Zarafet Evlerde, Karizma Koleksiyonu ile Evinizdeki Işıltıyı Keşfedin. “Güzel, her yer de güzel” mottosuyla yaşam alanlarına dokunan Artemis Halı, Karizma koleksiyonunda bulunan doğadan ilham alan ve güneşin altın rengi tonlarından beslenen özel motifleriyle evlere zarafet ve doğallık getiriyor. Her bir ipliğinin ustalıkla işlenmiş ve geleneksel dokuma teknikleriyle örülmüş olmasıyla dikkatleri çeken Karizma koleksiyonu, yaşam alanına sıcaklık ve estetik kazandırıyor.

Birbirinden göz alıcı renk ve desenleriyle her tarza hitap eden Artemis Halı, Karizma koleksiyonu ile evlere doğanın ihtişamını taşıyor.

Güneşin ışıklarının dansını yansıtan parlak altın tonları ile adeta bir sanat eserini andıran Karizma koleksiyonu, evinizin her köşesine ayrı bir atmosfer sunuyor. Her adımda kum taneleri üzerine yansıyan güneş ışığını hissedeceğiniz Artemis’in Karizma koleksiyonu, evinizin güzelliklerini keşfetmenizi sağlıyor.

Saçaklı kenarlı halı tasarımı ve kaliteli işçiliği ile dayanıklı bir yapıya sahip olan Karizma koleksiyonu, kolay dökülmeyen saçaklı yapısı ile uzun yıllar evinizin vazgeçilmez parçası oluyor.

Özel yapısı sayesinde kolay temizleme imkânı sunan Artemis Halı, Karizma koleksiyonu ile mutfak, salon ve koridor gibi pek çok alana kullanılabilecek şekilde özel ölçülerde satışa sunuluyor. Aynı zamanda Artemis Halı Karizma koleksiyonu, toz tutmaya karşı dirençli özel teknoloji ile üretilmektedir.

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir