1. Anasayfa
 2. Isıtma & Soğutma

Evlerine Hava Katanlar Kazanıyor

Evlerine Hava Katanlar Kazanıyor
LG UV Artcool Klimala

LG UV Artcool Klimalarla Evlerine Hava Katanlar Kazanıyor. LG, 6 – 29 Nisan 2024 tarihleri arasında 12, 18 ya da 24 bin BTU’luk LG UV Artcool klima alanlara, 2400 TL’ye varan hediye çekleri armağan ediyor. Böylelikle kullanıcılar LG UV  Artcool klimalarla evlerinin havasını değiştirirken, yaz için ihtiyaçlarının bir kısmını da Pluxee Hediye çekleri ile tamamlıyor.  

LG Electronics (LG), UV Artcool klima kampanyası ile yaz alışverişi bütçesine destek oluyor. 6-29 Nisan 2024 tarihleri arasında LG UV Artcool klima alan tüketicilere, farklı kategorilerde yüzlerce markada geçerli Pluxee hediye çeki armağan ediliyor.

Yazın bunaltıcı sıcaklarını LG UV Artcool klimalarla karşılayan, evlerini sağlıklı şekilde serinletirken hoş bir stil de katmak isteyen kullanıcılar, satın alacakları 12 bin BTU’luk LG UV Artcool klima için 1200 TL’lik, 18 bin BTU’luk LG UV Artcool klima için 1800 TL’lik ve 24 bin BTU’luk LG UV Artcool klimaları için 2400 TL’lik Pluxee hediye çeki sahibi oluyorlar. 

Tüketicilerin kampanya çerçevesinde tedarik edilecek promosyon hakkından faydalanabilmeleri için kampanya tarihleri içerisinde belirtilen modelden satın almış olmaları, satın aldıkları ürünün fatura tarihinden geçerli olmak üzere en geç 1 ay içerisinde LG yetkili servisine kurulumunu yaptırmaları ve en geç 31 Mayis 2024 tarihine kadar geçerlidir. LG UV ARTCOOL Pluxee Hediye Kampanyası kampanya katılım formunu doldurmaları gerekiyor.

LG UV ArtCool Hem Şık Hem Enerji Tasarruflu

ThinQ özellikli LG Spilit Klima serisinden LG UV Artcool, çevresini yansıtan aynalı tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor. UVNano özelliğiyle %99,99 oranında sterilizasyon sağladığı Sağlık Bakanlığı’nca da onaylanan LG UV Artcool Klimalar, çok aşamalı filtre sistemleriyle daha sağlıklı bir hava soluma imkanı veriyor. Bu filtre sistemi, fandaki bakteri, küf, zararlı partikül ve kokuları yok ederek %99,99 oranında sterilizasyon sağlıyor. UVnano™ teknolojisi, klimaların rüzgar üreten fanının ve havanın temiz kalmasına yardımcı oluyor. Otomatik temizleme özelliğine sahip ürünler, her zaman temiz kalmasını sağlamak için klimanın içindeki nemi otomatik olarak kurutuyor. Ayrıca, LG klimalarda bulunan “Aktif Enerji Kontrolü” özelliği sayesinde, odadaki kişi sayısı ve aktivite seviyesine göre 4 kademeli enerji kontrolü yapılabiliyor. Böylelikle, yüzde 57’ye varan enerji verimliliği sağlanabiliyor.

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili