1. Anasayfa
 2. Tekstil Sektörü

Dagi Hız Kesmiyor

Dagi Hız Kesmiyor
Dagi

Dagi, Bağdat Caddesi’nde ikinci mağazasını açarak, yurt içinde toplamda 109 mağazaya ulaştı

Kaliteli ve konforlu giyimin öncü markası Dagi, yurt içi ve yurt dışında mağazacılık yatırımlarıyla hız kesmeden büyümeye devam ediyor. Marka 2022 yılında açtığı 10 mağazaya bir yenisini daha ekleyerek, Bağdat Caddesi’nde ikinci mağazasını açtı ve Türkiye genelinde 109 mağazaya ulaştı.

Dagi, İstanbul’daki yeni mağazasını 1 Temmuz Cuma günü Bağdat Caddesi’nde açtı. Mayıs 2022’de Taksim, İstiklal Caddesi mağazasında uyguladığı yeni konseptini Bağdat Caddesi’ndeki ikinci mağazasına da taşıdı. Hazır giyim sektörüne ilk adımını 1984 yılında atan köklü marka, her geçen yıl genişleyen ürün portföyüyle moda dünyasındaki iddiasını göstermeye devam ediyor.

Kadın, erkek ve çocuklara yönelik sezonun en hit tasarımlarının sunulduğu, 2 katlı mağazasında; plaj giyimden, ev – uyku giyime, spor ve iç giyimden rahat giyime kadar uzanan koleksiyonlar yer alıyor.

Konuyla ilgili olarak Dagi CEO’su Barış Düzel: “Dagi yaklaşık 40 yıldır müşterisinin nezdinde “güven” ve “kalite” ile özdeşleşmiş bir marka. Bu güvenden aldığımız motivasyonla, sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimizin hayatında genişleyen koleksiyonumuzla yer almaya devam ediyoruz.

İç giyim ve ev & uyku giyim koleksiyonlarındaki iddiamızı, plaj giyim, rahat giyim, spor giyim kategorileriyle de güçlendirerek tüketicilerimizle olan birlikteliğimizi sağlam bir şekilde ilerletiyoruz. Gerçekleştirdiğimiz araştırmalarda yüksek skorlarla kullanıcılarımız tarafından beğenildiğimizi ve bu nedenle tüketicilerimizin ürünlerimizi yakınlarına da tavsiye ettiğini görüyoruz.

Her zaman en iyisini sunma hedefimizle müşterilerimize Dagi kalitesini birinci elden deneyimleyebilecekleri mağazalarımıza hem yurt içinde hem yurt dışında yatırım yapmaya devam ediyoruz.

Pandemi döneminde de 27 yeni mağazada hizmet vermeye başladık. Bunun yanı sıra 2022 Mayıs ayında bu sene 10. mağazamız olan Taksim İstiklal mağazamızı açtık ve hemen akabinde bugün Bağdat Caddesi’ndeki ikinci mağazamızı da açarak toplamda Türkiye’de 109 mağazaya ulaştık. Önümüzdeki dönemde de hem yurt içinde hem yurt dışında operasyonlarımızı genişleterek Dagi kalitesine daha çok müşterinin ulaşmasını sağlayacağız.” dedi.

Dagi Hakkında

Dagi kaliteyi, özeni ve rahatlığı merkezine koyan hazır giyim sektörünün öncü ve güvenilir bir markasıdır. İç giyim, ev – uyku giyim, rahat giyim, plaj giyim ve spor giyim olmak üzere müşterilerinin beklentisini karşılayan geniş bir ürün grubuna sahiptir.

Kurulduğu 1984 yılından bu yana Dagi üretim, pazarlama ve perakende satış alanlarının tümünde faaliyet göstermektedir. Dagi yurt içinde 109 mağazada ve ile tüketicisiyle buluşmaktadır. Yurt dışında 22 ülkede mağazalarda, 30 ülkede ise online pazar yerlerinde müşterilerine ulaşmaktadır.

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili