1. Anasayfa
 2. Enerji Sektörü

Çukurova ısı dünyaya açıldı

Çukurova ısı dünyaya açıldı
Çukurova ısı dünyaya açıldı

Çukurova ısı Türkiye’de Ürettiği ABD Teknolojisini İlk Kez İtalya’da Sergiledi. Radyant ısıtma sistemleri alanında yüzde 65 pazar payı ile Türkiye’nin lider markası Çukurova Isı.

Roberts-Gordon lisansıyla Türkiye’de ki fabrikasında üretmeye başladığı Blackheat borulu radyant ısıtıcıları ilk kez Mostra Convegno Expocomfort Fuarı’nda sergiledi. Yüksek teknolojili radyant ısıtma çözümleri ile sektörünün öncü ve lider markası Çukurova Isı oldu.

28 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasında İtalya’nın Milano şehrinde ihtisas fuarlarından biri olan Mostra Convegno Expocomfort Fuarı’nda büyük beğeni topladı.

Goldsun elektrikli ısıtıcıları, Goldun seramik plakalı radyant cihazları ve Silversun borulu tip radyant ısıtıcıları ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Çukurova Isı, Roberts-Gordon lisansıyla Türkiye’de üretmeye başladığı Blackheat borulu radyant ısıtıcıları da ilk kez Mostra Convegno Expocomfort Fuarı’nda sergiledi.

Amerikan Roberts Gordon LLC firması Çukurova Isı, 30 yılı aşkın bir süredir Türkiye ve Orta Doğu distribütörlüğünü sürdürüyor.

Blackheat markalı borulu radyant ısıtma sistemlerinin imalatına yönelik lisans anlaşması imzalamıştı.

Bu anlaşma ile Roberts-Gordon’un “Avrupa Üretim Üssü” olan şirket, Roberts Gordon’un Blackheat marka ürünlerinin tamamını Türkiye’de üretecek. AB ülkeleri İngiltere’ye ve Türkiye’nin çevresindeki ülkelere ihraç etme hakkını da elde etmişti.

Yüksek verimlilik değerleri ile sektörde ön plana çıkan Blackheat borulu radyant ısıtma sistemleri, yüzde 94,6’lara varan yanma verimi sağlayarak, işletmelerin ve endüstriyel tesislerin ısıtmasında yüzde 50’lere varan oranlarda enerji tasarrufu sağlıyor.

İşletmelerde ve endüstriyel tesislerde ki enerji sarfiyatını düşüren Blackheat teknolojisi, bu sayede ısıtmadan kaynaklı karbon salınımını da düşürerek, iklim zararsız bir ekonominin gelişmesine katkı sağlıyor.

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili