1. Anasayfa
 2. Şirket Haberleri

Çukurova Isı, Bayileri ile Antalya’da Bir Araya Geldi

Çukurova Isı, Bayileri ile Antalya’da Bir Araya Geldi
Çukurova Isı

Çukurova Isı, Bayileri ile Antalya’da Bir Araya Geldi. Çukurova Isı, 6-8 Mart tarihlerinde Antalya IC Hotels Green Palace’de düzenlediği toplantıda Türkiye’nin dört bir yanındaki bayileri ile buluştu.

Radyant Isıtma sektörünün lider markası Çukurova Isı, 6-8 Mart tarihlerinde Antalya IC Hotels Green Palace’de düzenlediği toplantıda bayileri ile bir araya geldi.

Türkiye genelindeki Çukurova Isı bayilerinin katılımıyla gerçekleşen organizasyonun birinci gününde penaltı turnuvası düzenlendi. Keyifli anlara sahne olan turnuvada bayiler oldukça heyecanlı ve eğlenceli vakit geçirdiler.

Etkinliğin ikinci günü Çukurova Isı Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Cihad Vardan’ın açılış konuşmasıyla başladı. Vardan, konuşmasında şunları söyledi:

“2023 yılında iç pazarda ki bütçe hedeflerimizi gerçekleştirmeyi başardık”

Pandemiyle başlayan sürecin enflasyonist etkileri, küresel enerji krizi, ülkemizin ekonomisine milyarlarca liralık bir yük bindiren ve her bir işletme için ilave maliyet artışına neden olan Kahramanmaraş depremlerine rağmen 2023 yılında iç pazarda ki bütçe hedeflerimizin tamamını gerçekleştirmeyi başardık.

2023 yılında güçlü performans sergileyip zorlukları başarıya dönüştüren tüm bayilerimizi kutluyorum. Güçlü bayi teşkilatımız ile çok daha büyük başarılar elde edip pazardaki liderliğimizi daha da güçlendireceğimize inanıyorum.” dedi.

Toplantının ikinci oturumunda konuşma yapan Çukurova Isı Satış Müdürü Kerem Ünlü de şirketin 2023 yılını değerlendirip, 2024 yılına ilişkin hedef ve stratejilerini paylaştı.

Toplantının finalinde gerçekleştirilen ödül töreninde ise 2023 yılında farklı kategorilerde başarılara imza atan bayilere ödülleri takdim edildi.

Toplantı sonrasında akşam yemeğinde bir araya gelen bayiler, keyifli vakit geçirdiler. Organizasyon, düzenlenen bowling turnuvasının ardından sona erdi.

Çukurova Isı Hakkında

Çukurova Isı, 1991 yılında ısıtılması zor olan büyük ve geniş hacimler için dizayn edilmiş radyant ısıtma sistemlerinin; ithalat, pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetlerini yürütmek amacıyla kurulmuştur.

Endüstriyel ısıtma alanında başlayan serüvenine, 2000’li yıllardan itibaren radyant ısıtıcı ve infrared ısıtıcıların üretim faaliyetlerini de ekleyen Çukurova Isı, kendi markası olan GOLDSUN ve SILVERSUN ile doğalgazlı radyant ve elektrikli infrared ısıtıcı pazarında fark yaratan çalışmalar yürütüyor.

Türkiye’de radyant ısıtma pazarında yüzde 65 pazar payı ile lider olan Çukurova Isı’nın ürün portföyünde; “borulu radyant ısıtıcılar, sıcak hava üreticileri, seramik plakalı radyant ısıtıcılar, stadyum tribün ısıtıcıları, elektrikli halojen ısıtıcılar, doğalgazlı termo-konvektörler, hava perdeleri ve seyyar radyant ısıtıcılar” yer alıyor.

Çukurova Isı; fabrika, depo, hangar, cafe, restoran, spor salonu, cami ve seralar için hem dayanıklı hem de ekonomik ve etkili ısıtma sistemleri sunuyor. Ayrıca 81 ili kapsayan geniş bayi ağı ile çözüm ortağı olduğu projelere ısıtma sistemleri konusunda keşiften projelendirmeye, satıştan, devreye alma süreçlerine kadar komple sistem çözümü sunuyor.

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir