1. Anasayfa
 2. İş ve Yönetim Sektörü

Cem Oğuzcan’ı yurt dışı ataması

Cem Oğuzcan’ı yurt dışı ataması
Cem Oğuzcan'ı yurt dışı ataması
0

Reckitt Türkiye’den Cem Oğuzcan’ı yurt dışı ataması, Finish Performans Ürünleri Küresel Marka Direktörü Cem Oğuzcan Oldu

Hijyen ve sağlık alanlarında faaliyet gösteren Reckitt Türkiye’den global arenaya üst düzey atama gerçekleşti. Son olarak Reckitt Türkiye Hijyen Kategori Pazarlama Müdürlüğü görevini yürüten Cem Oğuzcan Finish Performans Ürünleri Küresel Marka Direktörü olarak atandı.

Reckitt Türkiye’de başarılı imza atan Cem Oğuzcan, markanın tüm dünya pazarlarında sunulan performans ürünlerinin yanı sıra inovasyon portfolyosunu geliştirmekten sorumlu olacak.

Koç Üniversitesi’nde, iş idaresi ve uluslararası ilişkiler bölümlerinde çift ana dal olmak üzere üstün başarı ile tamamlayan Cem Oğuzcan, profesyonel iş yaşamına sağlık sektöründe dönemsel yurtdışı görevleri üstlenerek başladı.

Reckitt Türkiye bünyesine 2016’da sağlık iş biriminde kıdemli marka müdürü olarak katılan Cem Oğuzcan, 2017 yılında şirketin Hijyen iş birimine geçti ve Finish markasının kıdemli marka müdürü görevini üstlendi. Takip eden yıllarda Finish görevinin yanında Yüzey Bakım kategorisine de liderlik etti.

Reckitt Türkiye Hijyen Kategori Pazarlama Müdürü olarak atandığı 2019 yılından bu yana Finish markası başta olmak üzere yurtiçi ve yurtdışında sayısız ödül kazanan pek çok projenin Türkiye, Doğu Avrupa ve diğer uluslararası pazarlardaki liderliğini yaptı.

Reckitt Hakkında

Reckitt, benzersiz markaları ile dünyanın önde gelen sağlık, hijyen ve beslenme şirketidir; girişimcilik ruhuyla çalışan 40.000’den fazla yeteneğiyle, daha temiz ve daha sağlıklı bir dünya arayışı için bir araya gelmiş, büyüyen bir topluluktur.

Reckitt’i ayırt edici kılan, markalarının Pusulası aracılığıyla büyük bir sosyal amaca hizmet etmesidir. Markaları, tüketicilere daha iyi bir yaşam sunmak için her zaman ön cephede savaşmaktadır.

Daha temiz ve daha sağlıklı bir dünya arayışında korumak, iyileştirmek ve beslemek Reciktt’in temel amacıdır; çünkü Reckitt bunun bir ayrıcalık değil, bir hak olduğuna inanmaktadır.

Araştırma ve geliştirme, bilim ve ortaklıklar yoluyla, insanların nesillerdir sevdiği ve güvendiği ürünler üretmektedir.

Reckitt statükoya meydan okumakta ve Finish, Vanish, Lysol, Calgon, Durex, Veet gibi lider markaları ile tüketicilerle buluşmak için her gün kendini geliştirmeye devam etmektedir.

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir